درباره شرکت

هر آنچه که ذهن شما قادر به تخیل آن است می تواند در دنیایی که ذهنتان آن را باور خواهد کرد تجربه شود!


فن آوری های دیجیتال به سرعت در حال تکامل هستند و به کسب و کارها این امکان را می دهند که همواره راهکارهای نوینی در جهت ارتقای سطح زندگی و آسایش افراد ارائه نمایند. اگر زمانی را صرف تماشای افق تکنولوژی هایی نمایید که تصویری از دنیای آینده را به نمایش می گذارند، بی شک تکنولوژی های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده سهم عمده ای در زندگی آینده بشر خواهند داشت.

ریراتک تیمی متشکل از متخصصان و برنامه نویسان it و همچنین معماران و طراحان است. هدف ما ارائه تجربه ای متفاوت از دنیای تکنولوژی است. ما تلاش داریم با استفاده از تکنولوژی های واقعیت افزوده (Augmented reality) و واقعیت مجازی ( virtual reality) و ترکیب آن با سایر فناوری ها نظیر هوش مصنوعی، سیستم هایی جهت بهبود کسب و کارها و همچنین تجربه ای منحصر به فرد برای کاربران خلق کنیم.

واقعیت افزوده و مجازی با ادغام دنیای دیجیتال با دنیای واقعی، فضایی تعاملی خلق می کند که بسیار تاثیرگذار بوده و اطلاعات بسیاری را به مخاطبان منتقل می نماید. شما می توانید خدماتی را که نیاز دارید برای ما تشریح کنید و بر اساس آن پلتفرمی منحصر به فرد برای ارائه خدمات خود دریافت کنید. خدمات ما زمینه های متنوع از فروش انلاین کالا گرفته تا اموزش و پزشکی و گردشگری و..... را پوشش می دهد.